O nas

 

ID Solution Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  to ogólnopolska firma  odszkodowawcza, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać wysokie odszkodowanie. Sukcesy w branży powodują, że nasza kancelaria odszkodowawcza dynamicznie się rozwija i wciąż poszerza zasięg swojej działalności.

Sprawę każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się uzyskać dla niego możliwie najwyższe odszkodowanie. W naszej działalności łączymy profesjonalizm oraz uczciwość, które pozwalają nam rzetelnie realizować oczekiwania naszych Klientów.

Bezpłatnie przeanalizujemy każdą sprawę i ocenimy szansę dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Jeżeli zdecydują się Państwo  na skorzystanie z naszych usług, to wywalczymy na Państwa rzecz najwyższe możliwe odszkodowanie. Reprezentujemy swoich klientów zarówno na etapie postępowania polubownego przed towarzystwem ubezpieczeń, jak i później przed sądem karnym i cywilnym.

Uwaga! Brak opłat wstępnych!

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie obciążamy Klienta kosztami postępowania odszkodowawczego. Nasze wynagrodzenie to prowizja, od kwoty uzyskanego odszkodowania. Wynagrodzenie w formie prowizji od uzyskanego odszkodowania jest gwarancją, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz klient uzyskał jak najwyższe należne odszkodowanie. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn uzyskanie odszkodowania okaże się niemożliwe, Klient w stosunku do Nas nie ponosi żadnych kosztów.